Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
+48 501 385 304
деньги в займ на карту

O nas

Psychodietetyk Małgorzata Nitka Perfectme

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz inspirowanie do wprowadzania zdrowych nawyków.  Od 15 lat pomagam osobom zmagającym się z brakiem motywacji do wprowadzenia długotrwałych zmian w odżywianiu, spowodowanych zazwyczaj kolejnymi, nieudanymi próbami „zrzucenia zbędnych” kilogramów. Oprócz konsultacji indywidualnych, prowadzę warsztaty, treningi i szkolenia dla klubów fitness, poradni dietetycznych, gabinetów kosmetycznych, klubów dla mam. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny – na „duszę i ciało”.

Kładę nacisk na oczyszczanie i alkalizację organizmu oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetwarzanych. Moje doświadczenie potwierdza, że oczyszczanie na poziomie komórkowym jest kluczem do życia pełnego energii oraz równowagi psychofizycznej.

Szczególną uwagę poświęcam czynnikom psychologicznym i znaczeniu sfery emocjonalnej. Zmianę nawyków żywieniowych wspieram technikami terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Wiedzę na temat terapii ACT zdobywałam u samego twórcy terapii Kelly Wilsona. Jestem członkiem ACBS ( Association for Contextual Behavioral Science).
Choć nie jestem weganką, uwielbiam przeglądać i komponować przepisy oparte na warzywach i owocach. Znajduje zdrowe zamienniki dla cukru, mięsa i mleka. Kocham kulinarne wyzwania!

„Włącz myślenie wyszczuplające” czy „Gotuj z głową” to hasła promujące mój autorski „Program Równowagi Ciała i Duszy – PerfecMe”.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie ukończyłam Psychodietetykę. Przez ponad 10 lat pomagałam zagranicznym firmom skutecznie wprowadzać na nasz rynek leki, suplementy, wyroby medyczne i dermatokosmetyki, m.in. Cefasel, Lymphosil, Diasporal, Linola, PC 30. Swoją karierę w tym obszarze zakończyłam w 2001 r., aby w pełni oddać się propagowaniu zdrowego stylu życia. Od tego czasu stworzyłam i przeprowadziłam wiele akcji profilaktycznych i promujących zdrowy styl życia, m.in. „Akcja Ambulans” , która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a liczba przebadanych pacjentów podczas jednej akcji wynosiła ok. 2 tys. Przez ponad 5 lat byłam redaktorem naczelnym biuletynu „Apteka dla Każdego”, zawierającej artykuły o tematyce zdrowotnej, urodzie i zdrowym stylu życia.

Opracowałam również formułę suplementu diety BASE Plus pomagającego w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, którego jest producentem i dystrybutorem.